אודות

נעים מאוד,

שמי שרון קנדי.

הדבר שאני הכי אוהבת לעשות הוא למיין, לסדר, לתייק וליצור סביבת חיים נעימה ומאורגנת. לפני מספר שנים אבי ז"ל נפטר. כחלק מתהליך הפרידה ממנו פירקתי את ביתו. בתהליך עצמו שהיה כואב ומרגש באותה מידה, הבנתי מהיכן ירשתי את האהבה לסדר וארגון. ביתו היה מסודר ומאורגן להפליא, כל המסמכים מתויקים והארונות מסודרים בדיוק כמו שאני אוהבת. לא פעם אני רואה את עצמי ממשיכת דרכו באופן המיוחד שלי – רק שאני הפכתי את האהבה הזאת למקצוע!!! 

לשמחתי שניים מילדיי ירשו גם הם את האהבה הזאת והשלישית בדרך… 😊

במשך שנים, עזרתי לחברות ומשפחה בארץ ובארה"ב (שם התגוררנו שנים רבות) בעצות ועזרה ממשית לסדר ולארגן את הבית, כולל אריזות ופירוק במעברי דירה ואריזת משלוחים אל מעבר לים.  עיסוק זה הפך ברבות הימים להחלטה ליצור "עסק משלי" בו אהפוך את הניסיון הרב שצברתי ואשלב אותו עם האהבה שלי לתחום – לכדי מקצוע ופרנסה גם יחד.

במפגשים עם האנשים שבקשו את עזרתי, למדתי כי לרוב האנשים קשה "לשחרר" חפצים/פריטים שכבר לא משרתים אותם מסיבות שונות: סנטימנטליות, רגשיות או סתם כי ככה זה כבר שנים…  וכמו כן, הרבה אנשים מתקשים למצוא את המקום המתאים ביותר לפריטים שלהם – כך שיהיה קל ונגיש למצוא ולהשתמש בהם.

בעולם בו הצריכה מוגברת, וניתן להזמין כל חפץ, אביזר, ריהוט או לבוש בנגיעה על מסך הטלפון… אנחנו מוצאים את עצמנו "טובעים" לעיתים ב"ים" של פריטים שאנחנו לא ממש צריכים ובהחלט יכולים לשמש אנשים אחרים. לכן, כחלק מהשירות שאני נותנת, אני ממיינת את החפצים והפריטים שאתם לא זקוקים להם יותר, ומוסרת לכאלה שישמחו לקבלם (בתאום איתכם כמובן).

כמו כן, בבתים רבים נוצרת בעיית אחסון. לאורך השנים יצרתי פתרונות רבים ויצירתיים למקומות אחסון נוחים ומאפשרים לשמור על הסדר לאורך זמן.

לאורך התהליך אני מסייעת ומייעצת לכם כיצד ניתן לייעל ולשפר את מקומות האחסון בבית כדי שהכול יהיה מאורגן ונעים יותר.

לאורך התהליך, אני לומדת להכיר אתכם ואת הצרכים המיוחדים של כל מי שגר בבית. כל ארגון או סדר חדש נעשה בתאום אתכם תוך הקשבה, רגישות והתחשבות בצרכים ובהעדפות של כל אחד מבני הבית.

ולכן,

אני – שרון קנדי – "יוצרת סדר מחדש", שמחה להציע לכם את שירותי הסדר, הארגון, התיוק והייעוץ שלי, כך שגם ביתכם יהיה נעים ולכל פריט בבית יהיה מקום הגיוני ונוח.

אשמח לשוחח ולהקשיב לצרכים שלכם, ולהתאים את השירות המדויק לכם ממגוון השירותים שלי.

אשמח שתצרו קשר לפרטים נוספים ותיאום,

שרון. 

שנשב על כוס קפה?

כבר רשומים? התחברו

משתמש חדש

דאגתי לכם ליצירת חשבון קלה ומהירה במיוחד. המשיכו למילוי פרטיכם ותוכלו להינות מהיתרונות של משתמש רשום כבר עכשיו.

הרשמה לניוזלטר

טופס הרשמה